Váš vlastní rodokmen

21. července 2015 v 13:45 | ZH |  Nabídka zhotovení rodokmenu
Pro zájemce, kteří také chtějí poznat své předky nabízím zhotovení grafického vývodu. Ukázkou podoby je můj vlastní vývod vyvěšený zde na blogu.

Grafický vývod do 100 osob za cenu 3000 Kč a víše, dle náročnosti. Doba zhotovení se bude pohybovat kolem měsíce, může ale přesáhnout i dva. Vše vlastně závisí na Vašich samotných předcích, pokud seděli 300 let na jednom gruntu, jsem schopná vytvořit větev za dva, tři dny, pokud ovšem byly třeba nádeníky a stěhovali se z místa na místo, nejsem schopná určit za jakou dobu vývod zhotovím. Pokud budete mít zájem o větší vývod, cena a vše ostatní dohodou.

Budu Vás postupně informovat a bude jen na Vás po které větvi vývodu se budete chtít vydat. Od Vás budu akorát potřebovat data a místa narození vašich předků kolem roku 1900, ve většině případů není problém tyto informace zjistit z rodných listů.

Předem upozorňuji, že jako neřidič nemám možnost dostat se do jednotlivých archivů, příležitostně pouze do brněnského.
Proto získávám informace pouze z digitalizovaných materiálů a díky ochotným matrikářům a matrikářkám. Samozřejmě pokud nebudu některé informace moci získat, sníží se cena vývodu.

Data zpracovávám v genealogickém programu Ancestry, nabízím předání elektronických dat, pro zájemce mohu zajistit i tisk vývodu. V Brně a okolí nabízím osobní předání, jinak dohodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama